Užitočné

Kalendár

Dnes je Pondelok 14.oktobra 2019
Meniny má Boris
Zajtra bude mať Terézia

Oznamy

Neprehliadnite

Fotogaléria obce

Obsahuje desiatky zaujímavých fotografií zo života našej obce prehľadne rozdelených do kategórií.
Zobraziť fotogalériu...


Naša obec na Google mape

Obec Zábiedovo tak ako ste ju nikdy nevideli. Pomocou tlačítok Map, Sat. a Ter si môžete mapu prepnúť do rôznych zobrazení.
Zobraziť mapu...

Kontaktujte nás

Užitočné

Ak narazíme na zaujímavú webovú stránku alebo iné materiály, nenecháme si to len pre seba, ale podelíme sa o to aj s Vami. Z nasledujúceho obsahu si vyberte oblasť záujmu a následne kliknite na odkaz, ktorý vás zaujal.

Informácie zo života našej Základnej školy s materskou školou, aktuálne aktivity, ročné správy o výsledkoch výchovno vzdelávacej činnosti si môžete pozrieť na webovej stránke školy www.zszabiedovo.edupage.sk .

Informácie a aktuality o Rímsko-katolíckej farnosti Trstená, do ktorej patrí aj filiálka Zábiedovo, nájdete na webovej stránke farnosti www.farnosttrstena.sk .

Aktuálne znenia zákonov, obchodný register, živnostenský register, zoznamy notárov, advokátov atď. nájdete na stránke Ministerstva spravodlivosti SR www.justice.gov.sk .

Informácie o nehnuteľnostiach (pozemky, stavby) a ich vlastníkoch, mapy, listy vlastníctva, stav návrhov na katastroch atď. si môžete vyhľadať na stránke www.katasterportal.sk .

Informácie pre občanov na riešenie rôznych životných situácií nájdete tiež na stránke www.portal.gov.sk resp. slovensko.sk.

Európsky portál pre pracovnú mobilitu - poradenstvo a informácie prospešné pre uchádzačov o zamestnanie,  zamestnancov aj zamestnávateľov na európskom pracovnom trhu www.eures.sk .

 

Portál zameraný na podporu cezhraničného trhu práce v prihraničnom regióne Poľska, Českej republiky a Slovenskej republiky www.eures-tbeskydy.eu

 

Webová stránka propagujúca rôzne kultúrne, spoločenské a športové podujatia, atrakcie pre deti, kúpaliská, cirkusy, súťaže, charitatívne zbierky a iné akcie a podujatia uskutočňované vo všetkých kútoch slovenska www.cokdeje.sk

 

 

© 2009 Obecný úrad Zábiedovo, 028 01 Zábiedovo, tel.: 043/539 26 53, fax: 043/539 26 53, e-mail: zabiedovo@oravanet.sk
Spracovanie VDG a.s.